Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kommande matcher
APRIL 2019
 
22
10:30
mån
10:30    
F0910, Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
F0910 » 
Lilla Torg FF blå - IF Lödde
  -      
22
14:00
mån
14:00    
P04, Tolvans IP B-plan
P04 » 
IF Lödde 2 (9m) - Åkarps IF
  -      
22
14:00
mån
14:00    
P08, Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
P08 » 
Uppåkra IF svart - IF Lödde gul
  -      
24
18:15
ons
18:15    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde (3) - IK Wormo (4)
  -      
25
18:30
tor
18:30    
F0306, Tolvans IP, Konstgräs
F0306 » 
IF Lödde - Veberöd/Harlösa
  -      
26
18:30
fre
18:30    
P04, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P04 » 
Staffanstorp United FC 2 - IF Lödde 2 (9m)
  -      
26
18:30
fre
18:30    
P06, Tolvans IP C-plan 9-manna
P06 » 
IF Lödde svart - Borstahusens BK 2
  -      
26
19:00
fre
19:00    
P05, Tolvans IP B-plan 9-manna
P05 » 
IF Lödde - Ängelholms FF blå
  -      
27
10:00
lör
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde - Kulladals FF
  -      
27
10:00
lör
10:00    
F 11/12, Linero IP
F 11/12 » 
Knattespel - IF Lödde
  -      
27
10:00
lör
10:00    
F0910, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0910 » 
IF Lödde - Kulladals FF
  -      
27
10:00
lör
10:00    
P05, Tolvans IP B-plan 9-manna
P05 » 
IF Lödde - BK Landora röd
  -      
27
10:30
lör
10:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde blå - Billeberga GIF
  -      
27
10:30
lör
10:30    
P10, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P10 » 
IF Lödde blå - Billeberga GIF
  -      
27
11:00
lör
11:00    
P09, Brahevallen A-plan 7-manna 1
P09 » 
Kågeröds BoIF - IF Lödde svart
  -      
27
11:30
lör
11:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde svart P08 - Ängelholms FF gul
  -      
27
12:00
lör
12:00    
P07, Tolvans IP 7-manna
P07 » 
IF Lödde svart - Spanska Akademin FF
  -      
27
12:30
lör
12:30    
P09, Västergårds IP 4
P09 » 
Eskilsminne IF vit - IF Lödde gul
  -      
27
13:30
lör
13:30    
F0306, Tolvans IP B-plan
F0306 » 
IF Lödde (9m) - GIF Nike (9m)
  -      
27
14:00
lör
14:00    
Herr A, Tomelilla IP A-plan
Herr A » 
Tomelilla IF - IF Lödde
  -      
27
16:00
lör
16:00    
P04, Tolvans IP B-plan
P04 » 
IF Lödde 1 - Trollenäs IF
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P10, Tolvans IP konstgräs
P10 » 
IF Lödde gul - Lunds BOIS röd
  -      
28
10:30
sön
10:30    
Domare, Tolvans IP 7-manna
Domare » 
IF Lödde - Fortuna FF svart
  -      
28
10:30
sön
10:30    
F0708, Tolvans IP 7-manna
F0708 » 
IF Lödde - Fortuna FF svart
  -      
28
10:30
sön
10:30    
F0708, Kraftvallen A-plan 7-manna 1
F0708 » 
Billeberga GIF - IF Lödde
  -      
28
10:30
sön
10:30    
F0910, Kraftvallen A-plan 7-manna 1
F0910 » 
Billeberga GIF - IF Lödde
  -      
28
11:00
sön
11:00    
P10, Dalby IP 7-manna
P10 » 
Dalby GIF blå - IF Lödde svart
  -      
28
11:30
sön
11:30    
P08, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P08 » 
IF Lödde gul - Linero IF vit
  -      
28
12:00
sön
12:00    
P07, Tolvans IP 7-manna
P07 » 
IF Lödde gul - Löberöds IF
  -      
28
13:00
sön
13:00    
P06, Bäckagårds IP plan 2
P06 » 
Kvarnby IK blå - IF Lödde gul
  -      
28
13:00
sön
13:00    
U19, Västergårds IP 5
U19 » 
Eskilsminne IF - IF Lödde
  -      
28
13:30
sön
13:30    
F0306, Tolvans IP B-plan
F0306 » 
IF Lödde - Lunds FF
  -      
28
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Tolvans IP B-plan
Oldboys » 
IF Lödde - Marieholms IS
  -      
28
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Tolvans IP
Oldboys » 
IF Lödde - Marieholms IS
  -      
 
29
20:00
mån
20:00    
Herr A, Lomma IP B-plan, konstgräs
Herr A » 
GIF Nike - IF Lödde
  -      
MAJ 2019
 
01
13:00
ons
13:00    
F0306, Vellinge IP Östranplan 9-manna
F0306 » 
Vellinge IF - IF Lödde
  -      
01
14:00
ons
14:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde (P19 div.1) - Bjärreds IF (P19 div.1)
  -      
02
20:00
tor
20:00    
Oldboys, Tornvallen, Stångby konstgräs
Oldboys » 
Torns IF - IF Lödde
  -      
03
18:00
fre
18:00    
P09, Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
P09 » 
Teckomatorps SK - IF Lödde gul
  -      
03
18:30
fre
18:30    
U17, Tolvans IP B-plan
U17 » 
IF Lödde 2 - Dösjöbro IF
  -      
04
09:30
lör
09:30    
P10, Borgeby IP D-plan 5-manna 1
P10 » 
Bjärreds IF röd - IF Lödde gul
  -      
04
10:00
lör
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde - Hittarps IK röd
  -      
04
10:00
lör
10:00    
F0708, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0708 » 
IF Lödde - Hittarps IK röd
  -      
04
10:00
lör
10:00    
F0910, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0910 » 
IF Lödde - Hittarps IK röd
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P10, Häljarps IP B-plan 7-manna
P10 » 
Häljarps IF - IF Lödde blå
  -      
04
10:30
lör
10:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
P09 IF Lödde svart - Kullavägens BK
  -      
04
10:30
lör
10:30    
P04, Rosengårds IP B-plan
P04 » 
FC Rosengård 1917 - IF Lödde 1
  -      
04
10:30
lör
10:30    
P09, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 » 
IF Lödde svart - Kullavägens BK
  -      
04
11:00
lör
11:00    
F0306, Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
F0306 » 
Svedala IF - IF Lödde
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P08, Västergårds IP 2
P08 » 
Eskilsminne IF gul - IF Lödde svart
  -      
04
11:30
lör
11:30    
P06, Tolvans IP C-plan 9-manna
P06 » 
IF Lödde svart - Häljarps IF
  -      
04
12:00
lör
12:00    
P07, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P07 » 
Staffanstorp United FC svart - IF Lödde gul
  -      
04
14:30
lör
14:30    
P05, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P05 » 
Staffanstorp United FC - IF Lödde
  -      
04
15:00
lör
15:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - FBK Balkan
  -      
05
10:00
sön
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde - Husie IF
  -      
05
10:00
sön
10:00    
F0910, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0910 » 
IF Lödde - Husie IF
  -      
05
10:30
sön
10:30    
P07, Tolvans IP 7-manna
P07 » 
IF Lödde svart - Borstahusens BK röd
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P05, Landskrona IP I-plan 9-manna
P05 » 
Landskrona BoIS - IF Lödde
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P08, Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
P08 » 
Lunds BOIS röd - IF Lödde gul
  -      
05
11:30
sön
11:30    
P06, Tolvans IP C-plan 9-manna
P06 » 
IF Lödde gul - Lunds BK gul
  -      
05
12:00
sön
12:00    
F0306, Tolvans IP B-plan
F0306 » 
IF Lödde (9m) - Höörs IS
  -      
05
14:00
sön
14:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - IFK Hässleholm
  -      
05
14:30
sön
14:30    
F0708, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
F0708 » 
Stattena IF - IF Lödde
  -      
 
06
19:00
mån
19:00    
Herr A, Tolvans IP konstgräs
Herr A » 
IF Lödde - Tomelilla IF
  -      
09
19:00
tor
19:00    
Herr A, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Herr A » 
IFK Trelleborg FK - IF Lödde
  -      
09
19:00
tor
19:00    
P06, Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF röd - IF Lödde svart
  -      
10
18:00
fre
18:00    
F0708, Odenvallen A-plan 7-manna 1
F0708 » 
Röstånga IS - IF Lödde
  -      
10
18:00
fre
18:00    
F0910, Odenvallen A-plan 7-manna 1
F0910 » 
Röstånga IS - IF Lödde
  -      
11
lör
00:00    
P07, Tolvans IP 7-manna
P07 » 
IF Lödde svart - Helsingborg Östra IF svart
  -      
11
10:00
lör
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs
Domare » 
IF Lödde gul - Uppåkra IF svart
  -      
11
10:00
lör
10:00    
F0910, Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
F0910 » 
Furulunds IK - IF Lödde
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P10, Trollevallen 5-manna
P10 » 
Trollenäs IF röd - IF Lödde svart
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P10, Tolvans IP konstgräs
P10 » 
IF Lödde gul - Uppåkra IF svart
  -      
11
10:30
lör
10:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde blå - Höörs IS blå
  -      
11
10:30
lör
10:30    
P06, Bållevi A-plan 9-manna
P06 » 
Helsingborg Östra IF grön - IF Lödde svart
  -      
11
10:30
lör
10:30    
P10, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P10 » 
IF Lödde blå - Höörs IS blå
  -      
11
11:30
lör
11:30    
Domare, Tolvans IP 7-manna
Domare » 
IF Lödde - IK Wormo
  -      
11
11:30
lör
11:30    
F0708, Tolvans IP 7-manna
F0708 » 
IF Lödde - IK Wormo
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P08, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P08 » 
IF Lödde gul - Bjärreds IF grön
  -      
11
13:00
lör
13:00    
F0306, Tolvans IP B-plan
F0306 » 
IF Lödde - BK Höllviken röd
  -      
11
13:30
lör
13:30    
P05, Tolvans IP B-plan 9-manna
P05 » 
IF Lödde - Höganäs BK
  -      
11
14:30
lör
14:30    
U17, Laröds IP plan 4 bollfält
U17 » 
Hittarps IK 2 - IF Lödde 2
  -      
11
15:00
lör
15:00    
P04, Tolvans IP B-plan
P04 » 
IF Lödde 1 - Bjärreds IF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
P09 IF Lödde gul - Furulunds IK svart
  -      
12
10:00
sön
10:00    
F 11/12, Lomma IP
F 11/12 » 
Knattespel - IF Lödde
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P09, Bruksvallen
P09 » 
Ekeby GIF - IF Lödde svart
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P09, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 » 
IF Lödde gul - Furulunds IK svart
  -      
12
10:30
sön
10:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde svart P08 - Åstorps FF vit
  -      
12
10:30
sön
10:30    
P08, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P08 » 
IF Lödde svart - Åstorps FF vit
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P07, Råå IP B-plan 7-manna
P07 » 
Råå IF ljusblå - IF Lödde svart
  -      
12
11:30
sön
11:30    
P07, Tolvans IP 7-manna
P07 » 
IF Lödde gul - Torns IF svart
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P05, Tolvans IP B-plan 9-manna
P05 » 
IF Lödde - Eskilsminne IF 1
  -      
12
13:00
sön
13:00    
F0306, Lindängens IP, Malmö konstgräs
F0306 » 
FC Champions (9m) - IF Lödde (9m)
  -      
12
13:00
sön
13:00    
U19, Osby IP C-plan konstgräs
U19 » 
IFK Osby - IF Lödde
  -      
12
14:30
sön
14:30    
P06, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P06 » 
Staffanstorp United FC blå - IF Lödde gul
  -      
12
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Tolvans IP B-plan
Oldboys » 
IF Lödde - Uppåkra IF
  -      
 
17
18:30
fre
18:30    
F0306, Tolvans IP B-plan
F0306 » 
IF Lödde (9m) - Klågerups GoIF
  -      
17
19:00
fre
19:00    
P04, Hörby IP A-plan
P04 » 
Hörby FF - IF Lödde 1
  -      
17
19:00
fre
19:00    
U17, Tolvans IP B-plan
U17 » 
IF Lödde 2 - Laholms FK
  -      
18
10:00
lör
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs
Domare » 
IF Lödde svart - Stehags AIF
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P10, Tolvans IP konstgräs
P10 » 
IF Lödde svart - Stehags AIF
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P10, Svalövs IP A-plan
P10 » 
Svalövs BK - IF Lödde blå
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P10, Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
P10 » 
Dösjöbro IF vit - IF Lödde gul
  -      
18
10:30
lör
10:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde - Västra Ingelstad IS (F11)
  -      
18
10:30
lör
10:30    
F0910, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0910 » 
IF Lödde - Västra Ingelstad IS (F11)
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P05, Västergårds IP 1 9-manna
P05 » 
Högaborgs BK grön - IF Lödde
  -      
18
11:30
lör
11:30    
P08, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P08 » 
IF Lödde gul - Lunds FF vit
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P04, Bara IP konstgräs
P04 » 
Bara GoIF röd - IF Lödde 2 (9m)
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P06, Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
P06 » 
GIF Nike gul - IF Lödde gul
  -      
18
15:00
lör
15:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - GIF Nike
  -      
19
09:30
sön
09:30    
F0708, Laröds IP plan 5 bollfält
F0708 » 
Hittarps IK - IF Lödde
  -      
19
10:00
sön
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde - Dösjöbro IF
  -      
19
10:00
sön
10:00    
F0708, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0708 » 
IF Lödde - Dösjöbro IF
  -      
19
10:00
sön
10:00    
F0910, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0910 » 
IF Lödde - Dösjöbro IF
  -      
19
10:30
sön
10:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
P09 IF Lödde svart - IK Wormo vit
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P09, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 » 
IF Lödde svart - IK Wormo vit
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P07, Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
P07 » 
Uppåkra IF svart - IF Lödde gul
  -      
19
11:30
sön
11:30    
P07, Tolvans IP 7-manna
P07 » 
IF Lödde svart - Hittarps IK vit
  -      
19
11:45
sön
11:45    
P09, Rydebäcks IP
P09 » 
Fortuna FF röd - IF Lödde gul
  -      
19
12:00
sön
12:00    
Oldboys, Vikenplanen
Oldboys » 
Furulunds IK - IF Lödde
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P06, Tolvans IP C-plan 9-manna
P06 » 
IF Lödde svart - Dösjöbro IF röd
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P08, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P08 » 
Helsingborgs IF vit - IF Lödde svart
  -      
19
13:30
sön
13:30    
P05, Tolvans IP B-plan 9-manna
P05 » 
IF Lödde - Bjärreds IF svart
  -      
19
14:00
sön
14:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - Kristianstad FC
  -      
19
16:30
sön
16:30    
F0306, Dalhems IP A-plan 9-manna
F0306 » 
Backarnas FF - IF Lödde
  -      
 
20
19:00
mån
19:00    
Herr A, Tolvans IP konstgräs
Herr A » 
IF Lödde - GIF Nike U
  -      
24
18:30
fre
18:30    
P05, Tolvans IP B-plan 9-manna
P05 » 
IF Lödde - Furulunds IK gul
  -      
25
10:00
lör
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
P09 IF Lödde gul - Glumslövs FF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P05, Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
P05 » 
GIF Nike gul - IF Lödde
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P08, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
P08 » 
Södra Sandby IF - IF Lödde gul
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P09, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 » 
IF Lödde gul - Glumslövs FF
  -      
25
10:30
lör
10:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde svart P08 - Fortuna FF röd
  -      
25
10:30
lör
10:30    
P08, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P08 » 
IF Lödde svart - Fortuna FF röd
  -      
25
11:30
lör
11:30    
F0306, Trollevallen A-plan
F0306 » 
Trollenäs IF/Stehags AIF - IF Lödde (9m)
  -      
25
11:30
lör
11:30    
P07, Tolvans IP 7-manna
P07 » 
IF Lödde gul - Bjärreds IF grön
  -      
25
12:00
lör
12:00    
F0708, Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
F0708 » 
Maglasäte IF - IF Lödde
  -      
25
12:00
lör
12:00    
F0910, Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
F0910 » 
Maglasäte IF - IF Lödde
  -      
25
13:00
lör
13:00    
F 11/12, Romelevallen
F 11/12 » 
Knattespel - IF Lödde
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P04, Tolvans IP B-plan
P04 » 
IF Lödde 2 (9m) - Harrie FF
  -      
25
13:00
lör
13:00    
U17, Svalövs IP A-plan
U17 » 
Svalövs BK - IF Lödde 2
  -      
25
14:00
lör
14:00    
Herr A, Dalhems IP A-plan
Herr A » 
BK Flagg - IF Lödde
  -      
25
14:00
lör
14:00    
U19, Landskrona IP B-plan
U19 » 
Landskrona BoIS - IF Lödde
  -      
25
15:00
lör
15:00    
Lödde FF, Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
Höörs IS - Lödde FF  -      
25
15:00
lör
15:00    
P06, Örbyvallen B-plan 9-manna
P06 » 
Fortuna FF svart - IF Lödde svart
  -      
26
10:00
sön
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs
Domare » 
IF Lödde gul - Bara GoIF röd
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P07, Häljarps IP B-plan 7-manna
P07 » 
Häljarps IF - IF Lödde svart
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P10, Bara IP A-plan
P10 » 
Bara GoIF svart - IF Lödde svart
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P10, Tolvans IP konstgräs
P10 » 
IF Lödde gul - Bara GoIF röd
  -      
26
10:30
sön
10:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde blå - Kävlinge GoIF 1
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P10, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P10 » 
IF Lödde blå - Kävlinge GoIF 1
  -      
26
11:30
sön
11:30    
Domare, Tolvans IP 7-manna
Domare » 
IF Lödde - Ödåkra IF/Allerums GIF
  -      
26
11:30
sön
11:30    
F0708, Tolvans IP 7-manna
F0708 » 
IF Lödde - Ödåkra IF/Allerums GIF
  -      
26
12:00
sön
12:00    
F0306, Tolvans IP B-plan
F0306 » 
IF Lödde - Dösjöbro IF
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P06, Tolvans IP C-plan 9-manna
P06 » 
IF Lödde gul - Veberöds AIF
  -      
26
14:00
sön
14:00    
F0910, Berga IP
F0910 » 
TFK Nova Eslöv - IF Lödde
  -      
26
15:00
sön
15:00    
P04, Tolvans IP B-plan
P04 » 
IF Lödde 1 - Tomelilla IF
  -      
26
16:00
sön
16:00    
P09, Filborna IP 2
P09 » 
Spanska Akademin FF - IF Lödde svart
  -      
26
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Tolvans IP B-plan
Oldboys » 
IF Lödde - Stehags AIF
  -      
 
27
20:00
mån
20:00    
Herr A, Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
Herr A » 
GIF Nike - IF Lödde
  -      
31
08:00
fre
08:00    
F0910, Höllviken
F0910 » 
Halör cup - IF Lödde
  -      
JUNI 2019
 
01
15:00
lör
15:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - IF Limhamn Bunkeflo
  -      
02
14:00
sön
14:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - Varbergs BoIS FC
  -      
02
16:00
sön
16:00    
Oldboys, Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
Oldboys » 
Höörs IS - IF Lödde
  -      
 
05
19:00
ons
19:00    
Herr A, Kulladals IP A-Plan
Herr A » 
Kulladals FF - IF Lödde
  -      
06
11:00
tor
11:00    
P06, Tolvans IP C-plan 9-manna
P06 » 
IF Lödde svart - Svalövs BK
  -      
06
11:30
tor
11:30    
F0708, Rydebäcks IP
F0708 » 
Fortuna FF svart - IF Lödde
  -      
06
15:00
tor
15:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - FC Rosengård 1917
  -      
08
09:30
lör
09:30    
P10, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P10 » 
Torns IF orange - IF Lödde gul
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P07, Dalby IP 7-manna väst
P07 » 
Dalby GIF - IF Lödde gul
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P08, Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
P08 » 
Perstorp Bälinge IK - IF Lödde svart
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P10, Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
P10 » 
Furulunds IK vit - IF Lödde blå
  -      
08
13:00
lör
13:00    
P04, Västervångs IP konstgräs
P04 » 
FC Trelleborg - IF Lödde 1
  -      
08
13:30
lör
13:30    
F0306, Husiegårds IP Konstgräs
F0306 » 
Husie IF 2 - IF Lödde
  -      
08
14:00
lör
14:00    
Herr A, Bäckagårds IP plan 1
Herr A » 
Kvarnby IK - IF Lödde
  -      
08
14:00
lör
14:00    
U19, Kristineslätt IP 1
U19 » 
Falkenbergs FF - IF Lödde
  -      
08
14:30
lör
14:30    
Lödde FF, Högalids IP, A-plan
Stora Harrie IF - Lödde FF  -      
09
10:00
sön
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
P09 IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart
  -      
09
10:00
sön
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde - Lunds BOIS
  -      
09
10:00
sön
10:00    
F0910, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0910 » 
IF Lödde - Lunds BOIS
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P09, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 » 
IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart
  -      
09
10:30
sön
10:30    
P07, Tolvans IP 7-manna
P07 » 
IF Lödde svart - Dösjöbro IF vit
  -      
09
10:30
sön
10:30    
P10, Lomma IP Knatteplan
P10 » 
GIF Nike gul - IF Lödde svart
  -      
09
11:30
sön
11:30    
P08, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P08 » 
IF Lödde gul - Askeröds IF
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P04, Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
P04 » 
GIF Nike - IF Lödde 2 (9m)
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P09, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
P09 » 
Dösjöbro IF röd - IF Lödde gul
  -      
09
12:30
sön
12:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde - Marieholms IS
  -      
09
12:30
sön
12:30    
F0708, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0708 » 
IF Lödde - Marieholms IS
  -      
09
12:30
sön
12:30    
F0910, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
F0910 » 
IF Lödde - Marieholms IS
  -      
09
12:30
sön
12:30    
P06, Tolvans IP C-plan 9-manna
P06 » 
IF Lödde gul - Kvarnby IK blå
  -      
09
14:00
sön
14:00    
P05, Tolvans IP B-plan 9-manna
P05 » 
IF Lödde - Kvarnby IK
  -      
09
15:00
sön
15:00    
F0306, Tolvans IP B-plan
F0306 » 
IF Lödde (9m) - Torna Hällestads IF röd
  -      
09
15:00
sön
15:00    
U17, Tolvans IP B-plan
U17 » 
IF Lödde 2 - Ramlösa Södra IF
  -      
09
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Tolvans IP B-plan
Oldboys » 
IF Lödde - Dösjöbro IF
  -      
 
10
18:30
mån
18:30    
P05, Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
P05 » 
Teckomatorps SK - IF Lödde
  -      
14
19:00
fre
19:00    
P04, Tolvans IP B-plan
P04 » 
IF Lödde 1 - Fortuna FF
  -      
14
19:00
fre
19:00    
P05, Tolvans IP B-plan 9-manna
P05 » 
IF Lödde - Spanska Akademin FF röd
  -      
14
19:00
fre
19:00    
U17, Tolvans IP B-plan
U17 » 
IF Lödde 2 - Råå IF 1
  -      
15
10:00
lör
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs
Domare » 
IF Lödde gul - Hörby FF vit
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P08, Högalids IP, B-plan 7-manna 1
P08 » 
Harrie FF röd - IF Lödde gul
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P10, Tolvans IP konstgräs
P10 » 
IF Lödde gul - Hörby FF vit
  -      
15
10:30
lör
10:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde blå - Dösjöbro IF vit
  -      
15
10:30
lör
10:30    
P10, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P10 » 
IF Lödde blå - Dösjöbro IF vit
  -      
15
11:15
lör
11:15    
P06, Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
P06 » 
Lunds BK gul - IF Lödde gul
  -      
15
11:30
lör
11:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs
Domare » 
IF Lödde svart - Dösjöbro IF röd
  -      
15
11:30
lör
11:30    
P10, Tolvans IP konstgräs
P10 » 
IF Lödde svart - Dösjöbro IF röd
  -      
15
12:00
lör
12:00    
F0306, Tolvans IP B-plan
F0306 » 
IF Lödde - TFK Nova Eslöv
  -      
15
13:00
lör
13:00    
P07, Övrig Plats
P07 » 
IK Wormo blå - IF Lödde svart
  -      
15
15:00
lör
15:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - Södra Sandby IF
  -      
16
10:00
sön
10:00    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
P09 IF Lödde gul - Ramlösa Södra IF vit
  -      
16
10:00
sön
10:00    
F0910, Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
F0910 » 
Lilla Torg FF blå - IF Lödde
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P09, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 » 
IF Lödde gul - Ramlösa Södra IF vit
  -      
16
10:30
sön
10:30    
Domare, Tolvans IP 7-manna
Domare » 
IF Lödde - Stattena IF
  -      
16
10:30
sön
10:30    
F0708, Tolvans IP 7-manna
F0708 » 
IF Lödde - Stattena IF
  -      
16
11:00
sön
11:00    
F0708, Norrlyckan A-plan
F0708 » 
Billesholms IK - IF Lödde
  -      
16
11:00
sön
11:00    
F0910, Norrlyckan A-plan
F0910 » 
Billesholms IK - IF Lödde
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P05, Klostergårdens IP plan 8
P05 » 
Lunds BK gul - IF Lödde
  -      
16
11:30
sön
11:30    
Domare, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Domare » 
IF Lödde svart P08 - Ängelholms FF gul
  -      
16
11:30
sön
11:30    
P08, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P08 » 
IF Lödde svart - Ängelholms FF gul
  -      
16
12:00
sön
12:00    
P06, Övrig Plats
P06 » 
IK Wormo blå - IF Lödde svart
  -      
16
12:00
sön
12:00    
P07, Tolvans IP 7-manna
P07 » 
IF Lödde gul - Genarps IF
  -      
16
12:00
sön
12:00    
P09, Laröds IP plan 6 bollfält
P09 » 
Hittarps IK röd - IF Lödde svart
  -      
16
13:30
sön
13:30    
P04, Tolvans IP B-plan
P04 » 
IF Lödde 2 (9m) - Lunds BK gul
  -      
16
14:00
sön
14:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - IF Limhamn Bunkeflo
  -      
 
17
19:00
mån
19:00    
Herr A, Tomelilla IP A-plan
Herr A » 
Tomelilla IF - IF Lödde
  -      
18
18:30
tis
18:30    
F0306, Odenvallen A-plan
F0306 » 
Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF - IF Lödde (9m)
  -      
19
19:00
ons
19:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - Lunds BK
  -      
20
19:00
tor
19:00    
Herr A, Ymorvallen A-plan
Herr A » 
FC Trelleborg - IF Lödde
  -      
23
11:00
sön
11:00    
U17, Höganäs Sportcenter Plan Norr
U17 » 
Höganäs BK - IF Lödde 2
  -      
 
25
19:00
tis
19:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - Malmö City FC
  -      
28
19:00
fre
19:00    
P06, Tolvans IP C-plan 9-manna
P06 » 
IF Lödde gul - Staffanstorp United FC blå
  -      
JULI 2019
 
26
19:00
fre
19:00    
Herr A, Rosengårds IP B-plan
Herr A » 
FC Rosengård 1917 - IF Lödde
  -      
26
19:00
fre
19:00    
Herr A, Tolvans IP, B-plan
Herr A » 
IF Lödde - FC Rosengård
  -      
AUGUSTI 2019
 
03
15:00
lör
15:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - Tomelilla IF
  -      
04
13:00
sön
13:00    
U19, Lindängens IP, Malmö A-plan
U19 » 
BK Olympic - IF Lödde
  -      
 
09
19:00
fre
19:00    
Herr A, Rosengård
Herr A » 
FBK Balkan - IF Lödde
  -      
11
17:00
sön
17:00    
U19, Borgeby IP A-plan
U19 » 
Bjärreds IF - IF Lödde
  -      
 
12
19:30
mån
19:30    
Herr A, Rosengårds IP B-plan
Herr A » 
FC Rosengård 1917 - IF Lödde
  -      
17
15:00
lör
15:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - IFK Trelleborg FK
  -      
18
14:00
sön
14:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - Eskilsminne IF
  -      
18
16:00
sön
16:00    
Oldboys, Åvallen Marieholm A-plan
Oldboys » 
Marieholms IS - IF Lödde
  -      
 
19
19:00
mån
19:00    
Herr A, Tolvans IP konstgräs
Herr A » 
IF Lödde - Tomelilla IF
  -      
24
15:00
lör
15:00    
Herr A, Lomma IP A-plan, konstgräs
Herr A » 
GIF Nike - IF Lödde
  -      
25
16:00
sön
16:00    
U19, Österås IP B-plan
U19 » 
IFK Hässleholm - IF Lödde
  -      
25
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Tolvans IP B-plan
Oldboys » 
IF Lödde - Torns IF
  -      
 
31
15:00
lör
15:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - BK Flagg
  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
14:00
sön
14:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - IFK Osby
  -      
01
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Uppåkravallen, konstgräs 1
Oldboys » 
Uppåkra IF - IF Lödde
  -      
 
02
19:00
mån
19:00    
Herr A, Tolvans IP konstgräs
Herr A » 
IF Lödde - GIF Nike U
  -      
06
19:00
fre
19:00    
U19, G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
U19 » 
Kristianstad FC - IF Lödde
  -      
07
13:00
lör
13:00    
Herr A, Brovallen
Herr A » 
IF Limhamn Bunkeflo - IF Lödde
  -      
08
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Tolvans IP B-plan
Oldboys » 
IF Lödde - Furulunds IK
  -      
 
14
15:00
lör
15:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - Kvarnby IK
  -      
15
14:00
sön
14:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - Landskrona BoIS
  -      
15
16:00
sön
16:00    
Lödde FF, Tolvans IP A-plan
Lödde FF - Höörs IS  -      
15
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Gyavallen, Stehag A-plan
Oldboys » 
Stehags AIF - IF Lödde
  -      
 
17
19:00
tis
19:00    
Herr A, Tolvans IP konstgräs
Herr A » 
IF Lödde - FC Rosengård 1917
  -      
21
14:00
lör
14:00    
Herr A, Södra Sandby IP A-plan
Herr A » 
Södra Sandby IF - IF Lödde
  -      
22
14:00
sön
14:00    
U19, Påskbergsvallen B
U19 » 
Varbergs BoIS FC - IF Lödde
  -      
22
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Tolvans IP B-plan
Oldboys » 
IF Lödde - Höörs IS
  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Herr A, Tolvans IP A-plan
Herr A » 
IF Lödde - FC Trelleborg
  -      
28
15:00
lör
15:00    
Lödde FF, Tolvans IP B-plan
Lödde FF - Stora Harrie IF  -      
29
10:00
sön
10:00    
Oldboys, Dösjöbro IP A-plan
Oldboys » 
Dösjöbro IF - IF Lödde
  -      
29
14:00
sön
14:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - Falkenbergs FF
  -      
 
30
18:00
mån
18:00    
Herr A, Tomelilla IP A-plan
Herr A » 
Tomelilla IF - IF Lödde
  -      
OKTOBER 2019
 
06
15:00
sön
15:00    
U19, Brovallen
U19 » 
IF Limhamn Bunkeflo - IF Lödde
  -