Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2018
 
01
13:30
lör
13:30    
Tolvans IP, Konstgräs Y1
IF Lödde P08 - Bjärreds IF  -      
02
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y1
IF Lödde P08 - Ängelholms FF  -      
JANUARI 2019
 
13
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y1
IF Lödde P08 - Helsingborgs IF röd  -      
FEBRUARI 2019
 
03
12:00
sön
12:00    
Laröds IP
Hittarps IK - IF Lödde P08  -      
 
10
11:00
sön
11:00    
Lindab Arena, träningsplanerna
Ängelholms FF - IF Lödde P08  -      
MARS 2019
 
03
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y1
IF Lödde P08 - Lunds FF  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet plan 7 Helsingborg
Helsingborgs IF Röd - IF Lödde P08  -      
 
23
08:30
lör
08:30    
Landskrona IP
Hittarp - IF Lödde P08  -      
23
10:10
lör
10:10    
Landskrona IP
Häljarp - IF Lödde P08  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Borgeby
Bjärred - IF Lödde  -      
APRIL 2019
 
07
09:00
sön
09:00    
Klostergården Lund
 
- IF Lödde Gul  -      
07
09:00
sön
09:00    
Klostergården Lund
 
- IF Lödde svart  -      
 
13
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - IF Lödde svart  -      
14
12:30
sön
12:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Torns IF svart  -      
 
20
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - Helsingborgs IF blå  -      
 
22
14:00
mån
14:00    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF svart - IF Lödde gul  -      
28
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Linero IF vit  -      
MAJ 2019
 
04
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 2
Eskilsminne IF gul - IF Lödde svart  -      
05
11:00
sön
11:00    
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
Lunds BOIS röd - IF Lödde gul  -      
 
11
12:00
lör
12:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Bjärreds IF grön  -      
12
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - Åstorps FF vit  -      
 
18
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Lunds FF vit  -      
19
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - IF Lödde svart  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - IF Lödde gul  -      
25
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - Fortuna FF röd  -      
JUNI 2019
 
08
11:00
lör
11:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Perstorp Bälinge IK - IF Lödde svart  -      
09
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Askeröds IF  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Högalids IP, B-plan 7-manna 1
Harrie FF röd - IF Lödde gul  -      
16
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - Ängelholms FF gul  -