Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2019
 
07
13:30
lör
13:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde P08 Svart - IFK Klagshamn  -      
07
13:30
lör
13:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde P08 Gul - IFK Klagshamn  -      
FEBRUARI 2020
 
01
10:00
lör
10:00    
Östrans, Vattentornsgatan 2, Vellinge
Vellinge - IF Lödde Svart  -      
01
11:30
lör
11:30    
Vellinge IP, Vattentornsgatan 2
Vellinge - IF Lödde Gul  -      
MARS 2020
 
01
10:30
sön
10:30    
Åkarp IF idrottsplats, Stationsvägen, Åkarp
Åkarp IF - IF Lödde  -      
 
14
09:30
lör
09:30    
Dösjebro IP
Dösjebro - IF Lödde  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Klubbstugan
IF Lödde Gul - Helsingborg IF  -      
21
11:00
lör
11:00    
Klubbstugan
IF Lödde Svart - Helsingborg IF  -      
 
29
13:30
sön
13:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde Gul - Helsingborg  -      
APRIL 2020
 
04
13:00
lör
13:00    
Klubbstugan
Malmö FF - IF Lödde  -      
 
13
10:00
mån
10:00    
Högalids IP
Harrie ff - IF Lödde  -      
13
10:00
mån
10:00    
Högalids IP, B-plan 7-manna 1
Harrie FF röd - IF Lödde gul  -      
13
13:15
mån
13:15    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - IF Lödde svart  -      
18
11:00
lör
11:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde svart - Ängelholms FF gul  -      
18
11:00
lör
11:00    
Klubbstugan
IF Lödde - Ramlösa  -      
19
12:30
sön
12:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde gul - IK Wormo vit  -      
 
25
12:00
lör
12:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Furulunds IK - IF Lödde gul  -      
25
13:00
lör
13:00    
Västergårds IP 4
Eskilsminne IF vit - IF Lödde svart  -      
MAJ 2020
 
03
10:00
sön
10:00    
Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
Dösjöbro IF vit - IF Lödde gul  -      
03
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde svart - Borstahusens BK blå  -      
 
09
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde gul - Svalövs BK 2  -      
10
15:00
sön
15:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Perstorp Bälinge IK blå - IF Lödde svart  -      
 
16
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde svart - Helsingborgs IF röd  -      
16
14:00
lör
14:00    
Exercisfältets IP, Exercisgatan 31 Landskrona
IK Wormo - IF Lödde P08 Gul  -      
 
30
12:30
lör
12:30    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF blå - IF Lödde svart  -      
31
12:00
sön
12:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde gul - Kågeröds BoIF/Röstånga IS  -      
JUNI 2020
 
14
13:30
sön
13:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde svart - Hittarps IK blå  -      
14
15:00
sön
15:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde gul - Eslövs BK randig  -