Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
FEBRUARI 2019
 
10
09:15
sön
09:15    
Tolvans IP
IF Lödde - Bjärred IF  -      
10
11:00
sön
11:00    
Tolvans IP
IF Lödde - Bjärreds IF  -      
MARS 2019
 
10
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde gul - Bjärreds IF 1  -      
10
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde svart - Bjärred IF 2  -      
APRIL 2019
 
10
18:00
ons
18:00    
Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
Marieholms IS vit - IF Lödde gul  -      
13
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - Råå IF ljusblå  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Eslövs BK svart  -      
20
11:30
lör
11:30    
Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Borstahusens BK blå - IF Lödde svart  -      
 
27
11:00
lör
11:00    
Brahevallen A-plan 7-manna 1
Kågeröds BoIF - IF Lödde svart  -      
27
12:30
lör
12:30    
Västergårds IP 4
Eskilsminne IF vit - IF Lödde gul  -      
MAJ 2019
 
03
18:00
fre
18:00    
Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
Teckomatorps SK - IF Lödde gul  -      
04
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - Kullavägens BK  -      
 
12
10:00
sön
10:00    
Bruksvallen
Ekeby GIF - IF Lödde svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Furulunds IK svart  -      
 
19
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - IK Wormo vit  -      
19
11:45
sön
11:45    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - IF Lödde gul  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Glumslövs FF  -      
26
16:00
sön
16:00    
Filborna IP 2
Spanska Akademin FF - IF Lödde svart  -      
JUNI 2019
 
09
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart  -      
09
12:00
sön
12:00    
Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
Dösjöbro IF röd - IF Lödde gul  -      
 
16
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Ramlösa Södra IF vit  -      
16
12:00
sön
12:00    
Laröds IP plan 6 bollfält
Hittarps IK röd - IF Lödde svart  -      
AUGUSTI 2019
 
13
18:00
tis
18:00    
Tolvans IP
IF Lödde B - Träningsmatch Bjärred IF  -      
13
18:00
tis
18:00    
Tolvans IP
IF Lödde C - Träningsmatch Bjärreds IF  -      
16
19:00
fre
19:00    
Tolvans IP
IF Lödde svart - Ekeby GIF  -      
18
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP C-plan 7-manna 1
IF Lödde gul - Marieholms IS vit  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - IF Lödde svart  -      
25
11:30
sön
11:30    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK svart - IF Lödde gul  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP C-plan 7-manna 1
IF Lödde gul - Eskilsminne IF vit  -      
SEPTEMBER 2019
 
07
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP C-plan 7-manna 1
IF Lödde gul - Teckomatorps SK  -      
07
11:30
lör
11:30    
Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Borstahusens BK blå - IF Lödde svart  -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - IF Lödde gul  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo vit - IF Lödde svart  -      
22
12:00
sön
12:00    
Tolvans IP C-plan 7-manna 1
IF Lödde gul - Fortuna FF röd  -      
 
27
18:30
fre
18:30    
Tolvans IP
IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart  -      
28
10:30
lör
10:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - IF Lödde gul  -      
OKTOBER 2019
 
05
11:30
lör
11:30    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - IF Lödde svart  -      
06
14:30
sön
14:30    
Tolvans IP C-plan 7-manna 1
IF Lödde gul - Dösjöbro IF röd  -      
06
16:00
sön
16:00    
Tolvans IP
IF Lödde svart - Högaborgs BK svart  -      
 
13
10:30
sön
10:30    
Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
Klippans FF vit - IF Lödde svart  -      
13
12:00
sön
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - IF Lödde gul  -      
 
15
18:00
tis
18:00    
Svaleboskolan konstgräs
Veberöds AIF - IF Lödde  -      
20
13:30
sön
13:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Veberöds AIF  -      
NOVEMBER 2019
 
16
12:30
lör
12:30    
Bäckagårdens IP, konstgräs
Kvarnby IK:Blå - IF Lödde Vit Landora C  -      
17
12:00
sön
12:00    
Höllvikens IP plan 6, konstgräs
FC Rosengård 1917:M Vit - IF Lödde Gul, Skåne A  -      
17
15:00
sön
15:00    
Höllvikens IP plan 5, konstgräs
IF Lödde Gul, Skåne A - FC Trelleborg  -      
 
23
13:00
lör
13:00    
Laröds IP, konstgräs
Hittarps IK:Röd - IF Lödde Svart, Landora B  -      
23
14:30
lör
14:30    
Laröds IP, konstgräs
Hittarps IK:Vit - IF Lödde Vit, Landora C  -      
 
29
18:00
fre
18:00    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde Vit, Landora C - Ramlösa Södra:Vit  -      
DECEMBER 2019
 
07
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde Gul, Skåne A - Limhamns FF  -      
08
14:00
sön
14:00    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde Svart, Landora B - Teckomatorps SK:Röd  -      
 
14
14:15
lör
14:15    
Tångvalla IP, konstgräs
Skanör Falsterbo IF:Röd - IF Lödde Gul, Skåne A  -      
15
15:00
sön
15:00    
Limhamns IP, konstgräs
Limhamns FF - IF Lödde svart, Landora B  -