Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
APRIL 2019
 
13
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Åkarps IF 2  -      
13
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde svart - Hörby FF svart  -      
14
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Marieholms IS blå  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde svart - Eslövs BK vit  -      
21
10:00
sön
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
Lunds FF grön - IF Lödde gul  -      
 
27
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Billeberga GIF  -      
28
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Lunds BOIS röd  -      
28
11:00
sön
11:00    
Dalby IP 7-manna
Dalby GIF blå - IF Lödde svart  -      
MAJ 2019
 
04
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF röd - IF Lödde gul  -      
04
10:00
lör
10:00    
Häljarps IP B-plan 7-manna
Häljarps IF - IF Lödde blå  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Trollevallen 5-manna
Trollenäs IF röd - IF Lödde svart  -      
11
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Uppåkra IF svart  -      
11
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Höörs IS blå  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
Dösjöbro IF vit - IF Lödde gul  -      
18
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde svart - Stehags AIF  -      
18
10:00
lör
10:00    
Svalövs IP A-plan
Svalövs BK - IF Lödde blå  -      
 
26
10:00
sön
10:00    
Bara IP A-plan
Bara GoIF svart - IF Lödde svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Bara GoIF röd  -      
26
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Kävlinge GoIF 1  -      
JUNI 2019
 
08
09:30
lör
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
Torns IF orange - IF Lödde gul  -      
08
11:00
lör
11:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
Furulunds IK vit - IF Lödde blå  -      
09
10:30
sön
10:30    
Lomma IP Knatteplan
GIF Nike gul - IF Lödde svart  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Hörby FF vit  -      
15
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Dösjöbro IF vit  -      
15
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde svart - Dösjöbro IF röd  -