Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2017
 
03
10:00
sön
10:00    
Konstgräs
IF Lödde P08 - Helsingborgs IF röd  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde P07 - Oxie SK  -      
MARS 2018
 
11
09:30
sön
09:30    
Tolvans IP
IF Lödde P07 - Glumslöv FF  -      
 
18
09:30
sön
09:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde P07 - GIF Nike  -      
APRIL 2018
 
02
09:00
mån
09:00    
Tolvans IP
IF Lödde Ungdomsdomare - Tjej-kickoff  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde F08/F9 - FC Staffanstorp  -      
14
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 1 - Husie IF grön  -      
14
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - FC Staffanstorp vit  -      
14
11:00
lör
11:00    
Dalby IP konstgräs 5-manna öst 1
Dalby GIF blå - IF Lödde  -      
14
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Vellinge IF blå  -      
14
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - Gantofta IF  -      
15
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP 7-manna
IF Lödde - IFK Klagshamn  -      
15
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 3 - Linero IF vit  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 3 - BK Höllviken svart  -      
21
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde P09 - BK Höllviken  -      
21
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Åkarps IF 2  -      
21
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde P07 - Råå IF  -      
22
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde P09 - Trollenäs  -      
22
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde P06 - Glumslövs FF  -      
22
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Trollenäs IF röd  -      
22
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP
IF Lödde United - Staffanstorp United   -      
 
26
18:15
tor
18:15    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK svart - IF Lödde 3  -      
28
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde P07 - Helsingborg City FC  -      
28
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Askeröds IF  -      
28
10:30
lör
10:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - IF Lödde  -      
28
11:00
lör
11:00    
Tolvans IP 7-manna
IF Lödde - Dösjöbro IF vit  -      
28
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Trelleborgs FF blå  -      
29
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - IFK Klagshamn gul  -      
29
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 1 - Hörby FF vit  -      
29
12:00
sön
12:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - Borstahusens BK blå  -      
MAJ 2018
 
02
18:00
ons
18:00    
Tolvans IP Konstgräs
Bjärreds IF P08 - IF Lödde P08  -      
05
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde P06 - Fortuna  -      
05
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Lunds BK gul  -      
05
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - IK Wormo blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Anderslövs BoIK/Skabersjö DFF  -      
06
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 3 - Maglasäte IF  -      
06
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde P07 - Lunds BOIS   -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Uppåkra IF vit  -      
19
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 1 - Hardeberga BK  -      
20
09:30
sön
09:30    
Tornvallen
Torns IF orange - IF Lödde  -      
20
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y1
IF Lödde P07 - Hittarps IK  -      
20
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Oxie SK svart  -      
20
11:00
sön
11:00    
Björkvallen
Önneköps IF - IF Lödde 3  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Linero IF vit  -      
26
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - Svalövs BK 1  -      
26
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP
IF Lödde P07 - Dalby GIF  -      
27
sön
00:00    
Tolvans IP
IF Lödde - FC Rosengård röd  -      
27
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP 7-manna
IF Lödde - Uppåkra IF  -      
27
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Bjärreds IF gul  -      
27
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 3 - Uppåkra IF grön  -      
JUNI 2018
 
01
18:30
fre
18:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 1 - Lunds BK blå  -      
02
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Hörby FF vit  -      
03
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y1
IF Lödde P07 - Eskilsminne IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - FC Rosengård  -      
03
10:30
sön
10:30    
Askeröds IP B-plan 7-manna 1
Askeröds IF - IF Lödde 3  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
Arlövs BI blå - IF Lödde  -      
10
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Torns IF  -      
10
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 1 - Veberöds AIF svart  -      
10
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - Helsingborgs IF orange  -      
10
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - IFK Klagshamn  -      
10
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP 7-manna
IF Lödde - BK Höllviken vit  -      
10
14:00
sön
14:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF blå - IF Lödde 3  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 5 mot 5
IF Lödde - Hörby FF  -      
16
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 3 - Hörby FF svart  -      
17
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Bjärreds IF gul  -      
17
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde F07 - FC Staffanstorp  -      
17
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP
IF Lödde P07 - Eslöv BK  -      
AUGUSTI 2018
 
11
10:00
lör
10:00    
Stendösvallen
Gantofta IF - IF Lödde 2  -      
11
10:30
lör
10:30    
Stendösvallen
IF Lödde - GIF Nike gul  -      
11
12:00
lör
12:00    
Tolvans IP B-plan 9-manna
IF Lödde 3 - Askeröds IF  -      
12
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
IF Lödde F08 - Torns IF  -      
12
10:00
sön
10:00    
Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF - IF Lödde 1  -      
12
10:30
sön
10:30    
Klagshamns IP plan 7 7-manna
IF Lödde F07 - IFK Klagshamn  -      
 
16
17:30
tor
17:30    
Tolvans IP
IF Lödde F07 - Furulund  -      
18
09:00
lör
09:00    
Tornvallen
Torns IF svart - IF Lödde 3  -      
18
10:00
lör
10:00    
Vikenplanen
Furulunds IK - IF Lödde  -      
18
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - Landskrona BoIS  -      
19
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 1 - Eslövs BK röd  -      
19
10:00
sön
10:00    
Häljarps IP B-plan 7-manna
Häljarps IF - IF Lödde gul  -      
 
24
19:00
fre
19:00    
Södra Sandby IP gräsplan 2
P07 IF Lödde svart P - Harrie FF blå  -      
25
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP C-plan 9-manna
IF Lödde 3 - Maglasäte IF  -      
25
11:00
lör
11:00    
Ljungavallen A-plan 7-manna 1
IF Lödde - Blentarps BK  -      
25
11:15
lör
11:15    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - IF Lödde 2  -      
25
11:15
lör
11:15    
Tolvans IP
IF Lödde - Dösjöbro IF  -      
26
sön
00:00    
Albäcksvallen
IF Lödde - IFK Klagshamn  -      
26
09:45
sön
09:45    
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
Värpinge IF vit - IF Lödde 1  -      
26
10:30
sön
10:30    
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
IF Lödde - Arlövs BI vit  -      
26
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde P07 - Glumslövs FF  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
10:00
lör
10:00    
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS röd - IF Lödde svart  -      
01
11:30
lör
11:30    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK vit - IF Lödde 3  -      
01
14:00
lör
14:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo blå - IF Lödde 2  -      
02
sön
00:00    
Brovallen
IF Lödde - Arlövs BI vit  -      
02
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 1 - Sjöbo IF blå  -      
02
13:00
sön
13:00    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK svart - IF Lödde gul  -      
 
04
18:00
tis
18:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P07 IF Lödde svart - Furulunds IK svart  -      
04
18:00
tis
18:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P07 IF Lödde svart - Löberöds IF  -      
06
18:00
tor
18:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y3
IF Lödde - Vellinge   -      
08
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y3
IF Lödde - Lunds BoIS  -      
08
13:00
lör
13:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P07 IF Lödde gul - Råå IF ljusblå  -      
09
10:00
sön
10:00    
Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK - IF Lödde 1  -      
09
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - BK Landora  -      
09
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde F0809 - Dalby GIF vit  -      
09
11:00
sön
11:00    
Smörlyckans IP
Lunds FF grön - IF Lödde  -      
09
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 3 - Hörby FF svart  -      
09
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP
IF Lödde - FC Staffanstorp  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Nya Vallbjörka C-plan
IF Lödde - Trollenäs IF röd  -      
15
10:30
lör
10:30    
Smörlyckans IP
IF Lödde 3 - Lunds BOIS vit  -      
15
11:00
lör
11:00    
Svalövs IP A-plan
Svalövs BK 1 - IF Lödde 2  -      
15
14:00
lör
14:00    
Dalby IP konstgräs 7-manna öst
Dalby GIF 1 - IF Lödde svart  -      
15
17:00
lör
17:00    
Filborna IP 3
Spanska Akademin FF - IF Lödde gul  -      
16
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 1 - Höörs IS blå  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - IF Lödde 1  -      
22
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde F0809 - Dösjöbro IF vit  -      
22
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - Fortuna FF svart  -      
22
12:00
lör
12:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
Furulunds IK vit - IF Lödde 3  -      
23
sön
00:00    
Tolvans IP A-plan
Eslövs BK - IF Lödde  -      
23
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P07 IF Lödde svart - Stehags AIF  -      
23
11:00
sön
11:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y3
IF Lödde - Trelleborgs FF  -      
23
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P07 IF Lödde gul - Höganäs BK blå  -      
 
29
14:00
lör
14:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF grön - IF Lödde 1  -      
30
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
IF Lödde F0809 - Lilla Torg FF  -      
30
10:00
sön
10:00    
Ekevalla IP
IF Lödde - Dalby GIF blå  -      
30
10:30
sön
10:30    
Ekevalla IP
IF Lödde 3 - BK Höllviken gul  -      
30
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborg City FC - IF Lödde gul  -      
30
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF orange - IF Lödde 2  -      
30
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde F07 - Husie IF  -      
30
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde svart - Torns IF svart  -      
OKTOBER 2018
 
06
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 1 - Lunds FF grön  -      
06
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF gul - IF Lödde  -      
06
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - Hittarps IK grön  -      
07
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P07 IF Lödde gul - Hittarps IK svart  -      
07
11:00
sön
11:00    
Trollevallen 7-manna 1
Trollenäs IF - IF Lödde svart  -      
07
11:00
sön
11:00    
Björkvallen
Önneköps IF - IF Lödde 3  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Furulunds IK gul - IF Lödde 2  -      
 
21
11:00
sön
11:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde 2 - Häljarps IF 2  -      
NOVEMBER 2018
 
17
11:30
lör
11:30    
Konstgräs yta 1
IF Lödde P08 - Hittarps IK  -