Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2018
 
01
13:30
lör
13:30    
Tolvans IP
IF Lödde P08 - Bjärred  -      
02
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP
IF Lödde P07 - Fortums FF  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde P07 - Hittarps IK  -      
FEBRUARI 2019
 
03
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde P07 - Stattena IF  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde P07 - IK Wormo  -      
10
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde P07 - Lunds BK  -      
MARS 2019
 
03
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y1
IF Lödde P08 - Lunds FF  -      
 
10
10:15
sön
10:15    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Bjärreds IF  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP, Konstgräs Y1
IF Lödde P07 - Kullavägens BK  -      
APRIL 2019
 
13
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Åkarps IF 2  -      
13
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 IF Lödde svart - Råå IF ljusblå  -      
13
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP 7-manna
IF Lödde F07 - Hittarps IK  -      
13
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde svart - Hörby FF svart  -      
14
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP
IF Lödde P07 - Lunds Ff  -      
14
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde - Maglasäte IF  -      
14
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Marieholms IS blå  -      
 
19
10:00
fre
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde - Teckomatorps SK  -      
20
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 IF Lödde gul - Eslövs BK svart  -      
20
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart P08 - Helsingborgs IF blå  -      
21
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde svart - Eslövs BK vit  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde - Kulladals FF  -      
27
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Billeberga GIF  -      
27
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart P08 - Ängelholms FF gul  -      
28
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP 7-manna
IF Lödde - Fortuna FF svart  -      
MAJ 2019
 
04
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde - Hittarps IK röd  -      
04
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 IF Lödde svart - Kullavägens BK  -      
05
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde - Husie IF  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Uppåkra IF svart  -      
11
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Höörs IS blå  -      
11
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP 7-manna
IF Lödde - IK Wormo  -      
12
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 IF Lödde gul - Furulunds IK svart  -      
12
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart P08 - Åstorps FF vit  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde svart - Stehags AIF  -      
18
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde - Västra Ingelstad IS (F11)  -      
19
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde - Dösjöbro IF  -      
19
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 IF Lödde svart - IK Wormo vit  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 IF Lödde gul - Glumslövs FF  -      
25
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart P08 - Fortuna FF röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Bara GoIF röd  -      
26
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Kävlinge GoIF 1  -      
26
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP 7-manna
IF Lödde - Ödåkra IF/Allerums GIF  -      
JUNI 2019
 
09
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart  -      
09
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde - Lunds BOIS  -      
09
12:30
sön
12:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde - Marieholms IS  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Hörby FF vit  -      
15
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde blå - Dösjöbro IF vit  -      
15
11:30
lör
11:30    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde svart - Dösjöbro IF röd  -      
16
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 IF Lödde gul - Ramlösa Södra IF vit  -      
16
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP 7-manna
IF Lödde - Stattena IF  -      
16
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart P08 - Ängelholms FF gul  -