Hej,
nu har vi fått matchtiderna inför helgens knattespel. När det gäller föräldrarhjälp så väntar vi på besked från klubben gällande det schema lämnat in. Vi hoppas att vi kan lämna besked senast i morgon.
Ledare
Magnus + Jürgen |
|
Ledare Lennie |
Lödde Svart |
|
Lödde Gul |
Matchtid 09.00
+ 09.50 |
|
Matchtid 09.00 +
09.50 |
Samling 08.30 |
|
Samling 08.30 |
Charlie P |
|
Egon SB |
Melker |
|
Linus L |
Svante B |
|
Adam R |
Elias A |
|
Elias R |
Isak G |
|
Frans L |
Lowe B |
|
Mario |
Jolie L |
|
Minna M |
Ledare
Patrik + Claes |
|
Ledare Fredrik |
Lödde Blå |
|
Lödde Röd |
Matchtid 11.00
+ 11.50 |
|
Matchtid 11.00 +
11.50 |
Samling 10.30 |
|
Samling 10.30 |
Jonathan R |
|
Leon V |
Hjalmar B |
|
Malte B |
André N |
|
Danny |
Ebbe H |
|
Elliot H |
Gabriel |
|
Vilgot |
Milian |
|
Nathan H |
Valter S |
|
Thor E |
Nedan alla matcher som spelas i våra grupper:
09.00 |
Åkarps IF 1 |
- |
Uppåkra IF 1 |
1 |
09.00 |
IF Lödde svart |
- |
Bara GIF 2 |
2 |
09.00 |
Uppåkra IF 2 |
- |
Bjärreds IF 2 |
3 |
09.00 |
Furulunds IK 1 |
- |
IF Lödde gul |
4 |
09.00 |
Bjärreds IF 1 |
- |
Furulunds IK 2 |
5 |
09.00 |
Kävlinge GIF |
- |
Staffanstorps U gul |
6 |
09.00 |
Lunds BoIS |
- |
Torna Hällestads IF |
7 |
09.00 |
Veberöds AIF grön |
- |
Linero IF |
8 |
09.00 |
Bjärreds IF 3 |
- |
Bara GIF 1 |
9 |
|
|
|
|
|
09.50 |
Bjärreds IF 2 |
- |
Furulunds IK 1 |
1 |
09.50 |
IF Lödde gul |
- |
Kävlinge GIF |
2 |
09.50 |
Uppåkra IF 1 |
- |
IF Lödde svart |
3 |
09.50 |
Staffanstorps U gul |
- |
Uppåkra IF 2 |
4 |
09.50 |
Furulunds IK 2 |
- |
Veberöds AIF grön |
5 |
09.50 |
Bara GIF 2 |
- |
Lunds BoIS |
6 |
09.50 |
Linero IF |
- |
Bjärreds IF 1 |
7 |
09.50 |
Bara GIF 1 |
- |
Åkarps IF 1 |
8 |
09.50 |
Torna Hällestads IF |
- |
Bjärreds IF 3 |
9 |
|
|
|
|
|
11.00 |
Bjärreds IF 3 |
- |
Trollenäs IF |
1 |
11.00 |
Åkarps IF 2 |
- |
Lunds SK |
2 |
11.00 |
Uppåkra IF 3 |
- |
Värpinge IF |
3 |
11.00 |
IF Lödde blå |
- |
Åkarps IF 3 |
4 |
11.00 |
Bjärreds IF 4 |
- |
Lunds FF |
5 |
11.00 |
Arlövs BI 2 |
- |
Veberöds AIF vit |
6 |
11.00 |
Veberöds AIF
svart |
- |
Staffanstorps U grön |
7 |
11.00 |
Torns IF |
- |
Arlövs BI 1 |
8 |
11.00 |
Uppåkra IF 4 |
- |
Staffanstorps U röd |
9 |
11.00 |
IF Lödde röd |
- |
Harlösa IF |
10 |
|
|
|
|
|
11.50 |
Lunds FF |
- |
Åkarps IF 2 |
1 |
11.50 |
Värpinge IF |
- |
Arlövs BI 2 |
2 |
11.50 |
Åkarps IF 3 |
- |
Veberöds AIF
svart |
3 |
11.50 |
Trollenäs IF |
- |
IF Lödde blå |
4 |
11.50 |
Veberöds AIF vit |
- |
Uppåkra IF 3 |
5 |
11.50 |
Harlösa IF |
- |
Bjärreds IF 4 |
6 |
11.50 |
Lunds SK |
- |
Bjärreds IF 3 |
7 |
11.50 |
Staffanstorps U grön |
- |
IF Lödde röd |
8 |
11.50 |
Arlövs BI 1 |
- |
Uppåkra IF 4 |
9 |
11.50 |
Staffanstorps U röd |
- |
Torns IF |
10 |