SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Lödde
Hjärta - Kamratskap - Ödmjukhet
F07/08

Matcher
DECEMBER 2021
 
12
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Dösjöbro IF  -      
FEBRUARI 2022
 
13
15:30
sön
15:30    
Smörlyckans IP plan 5, Lund
Lunds FF - IF Lödde  -      
MARS 2022
 
15
18:30
tis
18:30    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Jonstorp IF  -      
19
15:30
lör
15:30    
Östran, konstgräs
Vellinge IF - IF Lödde  -      
 
27
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Lilla Torg FF  -      
APRIL 2022
 
18
18:00
mån
18:00    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - IF Lödde4  -  0  
24
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde - Åkarps IF0  -  2  
 
29
18:30
fre
18:30    
Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Möjligheten (9m9) - IF Lödde2  -  3  
MAJ 2022
 
15
12:30
sön
12:30    
Tolvans IP C-plan
IF Lödde - Askeröds IF  -      
 
27
16:30
fre
16:30    
Övrig Plats
Dalby GIF - IF Lödde  -      
29
13:30
sön
13:30    
Tolvans IP
IF Lödde - FC Rosengård 1917 (9m9)  -      
JUNI 2022
 
05
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP C-plan
IF Lödde - Lilla Torg FF  -      
 
11
15:00
lör
15:00    
Köpingebro IP A-plan
Köpingebro IF/Svenstorps IF - IF Lödde  -      
 
18
14:00
lör
14:00    
Hörby IP B-plan 9-manna
Hörby FF 9m9 - IF Lödde4  -  2  
AUGUSTI 2022
 
21
sön
00:00    
Tolvans IP
IF Lödde -   -      
 
28
18:15
sön
18:15    
Skäldervikens IP A-plan
Skäldervikens IF (F16) - IF Lödde 2  -  2  
SEPTEMBER 2022
 
04
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP B-plan
IF Lödde - Västra Karups FK/Västra Karups IF0  -  5  
 
10
14:30
lör
14:30    
Kullaparken A-Plan
Jonstorps IF FK blå - IF Lödde 1  -  1  
 
16
18:30
fre
18:30    
Tolvans IP B-plan
IF Lödde - Stattena IF (9m9)2  -  0  
 
25
17:30
sön
17:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
Ängelholms FF - IF Lödde 4  -  0  
OKTOBER 2022
 
04
17:30
tis
17:30    
Tolvans IP B-plan
IF Lödde - Båstads GIF (9m9)  -      
09
sön
00:00    
Övrig Plats
Röstånga IS/Svalövs BK/Kågeröds BoIF (9m) - IF Lödde   -      
09
16:30
sön
16:30    
Bunkeflo IP
LB07 - IF Lödde  -      
 
22
11:00
lör
11:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde - BK Walldia/Ränneslövs GIF/Ysby BK (F16)  -      
 
Följ oss
Huvudpolare
Guldpolare
Silverpolare
Bronspolare