Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2018
 
08
12:15
lör
12:15    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Dösjöbro1  -  2  
FEBRUARI 2019
 
03
10:40
sön
10:40    
Bergahallen i Eslöv
 
Eslövs BK 2 - IF Lödde1  -  2  
 
09
12:15
lör
12:15    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Åstorps FF1  -  0  
 
16
12:00
lör
12:00    
Vejby konstgräs
Vejby - IF Lödde0  -  3  
 
28
19:45
tor
19:45    
Tornavallen Stångby
Torns IF - IF Lödde2  -  1  
MARS 2019
 
02
12:15
lör
12:15    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Eslövs BK1  -  1  
 
09
12:15
lör
12:15    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Fortuna 3  -  0  
 
23
12:15
lör
12:15    
Tolvans IP, Konstgräs
IF Lödde - Hörby FF5  -  0  
 
30
14:00
lör
14:00    
Bromölla
IFÖ Bromölla - IF Lödde3  -  0  
APRIL 2019
 
06
13:00
lör
13:00    
Glänninge Park B
Laholms FK - IF Lödde4  -  0  
 
13
15:00
lör
15:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - Kulladals FF5  -  0  
 
20
14:00
lör
14:00    
Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC - IF Lödde2  -  4  
 
24
18:15
ons
18:15    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde (3) - IK Wormo (4)4  -  0  
24
18:15
ons
18:15    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde (3) - IK Wormo (4)4  -  0  
27
14:00
lör
14:00    
Tomelilla IP A-plan
Tomelilla IF - IF Lödde3  -  2  
 
29
20:00
mån
20:00    
Lomma IP B-plan, konstgräs
GIF Nike - IF Lödde4  -  0  
MAJ 2019
 
04
15:00
lör
15:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - FBK Balkan2  -  2  
 
06
19:00
mån
19:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde - Tomelilla IF3  -  0  
09
19:00
tor
19:00    
Vångavallen, Trelleborg A-plan
IFK Trelleborg FK - IF Lödde1  -  1  
 
15
19:00
ons
19:00    
Skillinge IP
Österlen FF (2) - IF Lödde (3)0  -  2  
15
19:00
ons
19:00    
Skillinge IP
Österlen FF (2) - IF Lödde (3)0  -  2  
18
15:00
lör
15:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - GIF Nike2  -  0  
 
20
19:00
mån
19:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde - GIF Nike1  -  5  
25
14:00
lör
14:00    
Dalhems IP A-plan
BK Flagg - IF Lödde0  -  2  
 
27
20:00
mån
20:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike - IF Lödde0  -  1  
JUNI 2019
 
01
15:00
lör
15:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - IF Limhamn Bunkeflo0  -  2  
 
05
19:00
ons
19:00    
Kulladals IP A-Plan
Kulladals FF - IF Lödde1  -  5  
06
12:00
tor
12:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - FC Rosengård 19172  -  1  
08
14:00
lör
14:00    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK - IF Lödde1  -  2  
 
12
19:00
ons
19:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde (3) - Landskrona BoIS (1)2  -  1  
15
15:00
lör
15:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - Södra Sandby IF5  -  0  
 
17
19:00
mån
19:00    
Tomelilla IP A-plan
Tomelilla IF - IF Lödde6  -  0  
20
19:00
tor
19:00    
Ymorvallen A-plan
FC Trelleborg - IF Lödde1  -  3  
 
25
19:00
tis
19:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - Malmö City FC2  -  2  
JULI 2019
 
26
19:00
fre
19:00    
Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 - IF Lödde2  -  3  
AUGUSTI 2019
 
03
15:00
lör
15:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - Tomelilla IF2  -  0  
 
06
19:00
tis
19:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde (3) - Malmö FF (Allsv)1  -  2  
09
19:00
fre
19:00    
Rosengård
FBK Balkan - IF Lödde1  -  2  
 
12
19:30
mån
19:30    
Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 - IF Lödde2  -  1  
17
15:00
lör
15:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - IFK Trelleborg FK0  -  0  
 
19
19:00
mån
19:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde - Tomelilla IF3  -  3  
24
15:00
lör
15:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs
GIF Nike - IF Lödde3  -  0  
 
31
15:00
lör
15:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - BK Flagg4  -  1  
SEPTEMBER 2019
 
02
19:00
mån
19:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde - GIF Nike0  -  4  
07
12:00
lör
12:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo - IF Lödde1  -  2  
 
14
15:00
lör
15:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - Kvarnby IK7  -  4  
 
17
19:00
tis
19:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde - FC Rosengård 19173  -  2  
21
14:00
lör
14:00    
Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - IF Lödde4  -  2  
 
28
14:00
lör
14:00    
Tolvans IP A-plan
IF Lödde - FC Trelleborg2  -  2  
 
30
19:00
mån
19:00    
Tomelilla IP konstgräs
Tomelilla IF - IF Lödde1  -  3